z m d w d v z
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
31
 

Hardloopevenement voor het hele gezin

Avontuurlijk parcours in gezellige en gemoedelijke sfeer

 

Ommoord/Zevenkamp- Zaterdag 9 september 2017 vindt de zesde Vleermuizenloop plaats in deelgemeente Prins Alexander. Een avontuurlijk parcours is uitgezet over een lengte van 2 km,  5 km. U loopt door het groen van Rotterdam met mooie uitzichten over landelijk gebied, de Zevenhuizenplas en natuurlijk  langs de vleermuizengrot van Zevenkamp. Ook voor kinderen is er een sportieve uitdaging; de 1000 meter kidsrun.

Vitaliteit in de wijk

Deze loop is een initiatief van Sportstimulering Prins-Alexander, Zevenblad festival en hardloopvereniging Ik-loophard. Gedrieën slaan ze de handen in één om voor de wijken Ommoord en Zevenkamp een sportevenement te organiseren in gezellige sfeer. Een moment om te bewegen, elkaar te ontmoeten en bovenal elkaar te stimuleren tot vitaliteit. Het geheel wordt ingelijst met sfeervolle muziek en voor de toeschouwers en de lopers zijn er heerlijke versnaperingen.

Extra info

Locatie start en finish: Cole Porterstraat 400 te Rotterdam, plein tegenover speeltuin Takatukaland in Zevenkamp

De kidsrun gaat om 13.00 uur van start. Het startschot voor de mannen en vrouwen van de 2 km, 5 km klinkt om 13.30 uur. Aan de nummers 1, 2 en 3 mannen en vrouwen en kinderen worden direct na afloop van de loop de prijzen uitgereikt. Voor iedereen is er een medaille.

deelname is gratis. De startnummers zijn vanaf 11.00 uur op te halen bij de start-locatie.

Aanmelden (per mail) vóór 6 september of kom op de dag zelf naar de start. Voor meer informatie: www.ik-loophard.nl 

 

Gebruikerslogin

Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.